Kludi

Змішувачі KLUDI. KLUDI – фірма, яка починає свою історію з 1926 р. в місті Зауерланді (Німеччина). Територія промисловості компанії KLUDI розкидана по всій Європі і займає 300 000 кв. м 5-ти заводів. Основний напрямок роботи компанії – виробництво змішувачів, які по праву можна вважати одними з кращих. Новобудова або ремонт – вибір змішувачів KLUDI виправдає себе в будь-якій ситуації. Довговічність і низька ймовірність поломок за реальною ціною. Змішувачі KLUDI підкуповують своїм сучасним дизайном, який відповідає духу часу і чудово вписується в будь-який сучасний інтер’єр. Змішувачі KLUDI оснащуються зносостійкими керамічними картриджами, які обмежують витрати гарячої води і забезпечують м’який хід важеля. Надійні та сучасні матеріали, високотехнологічна складання та суворий контроль якості на всіх етапах виробництва роблять змішувачі KLUDI надійними і довговічними. Бачення компанії KLUDI – розробляти не тільки естетично привабливі, але й розумні технології для щоденного використання змішувачів на кухні та у ванній кімнаті. Змішувачі KLUDI традиційно виготовляються із застосуванням ручної праці і тому відповідають якості високого стандарту. Притому що змішувачі KLUDI і їх виробництво – головний напрямок роботи компанії, її асортимент розширений поруч сантехніки, що включає в себе меблі для ванн, програми для кухонь і ванних кімнат, душові системи та системи зливів-переливів, гарнітури і пр.

 

Офіційний сайт: 

KLUDI Q-BeO


KLUDI Q-BeO

KLUDI Q-BeO – це в повному сенсі дизайнерська лінія змішувачів. Кубічні форми сучасної функціональності. Високоякісні матеріали та ретельна обробка. Деталі, такі як закруглені грані і важіль, створюють при такій мужній зовнішності враження гармонії.

Детальніше →

Kludi Adlon


Kludi Adlon

KLUDI ADLON створює ностальгічні настрої у ванній кімнаті. Дозвольте собі спокуситися змішувачами з красиво оформленими високоякісними деталями. Класика, стиль, затишок.

Детальніше →