Hansgrohe

Історія компанії Hansgrohe триває вже більше 100 років і весь цей час день за днем фахівці компанії вдосконалюють продукцію. У каталозі інноваційної продукції можна знайти все від душових кабін до змішувачів для кухні і ванних кімнат. Своїм успіхом Hansgrohe зобов’язана трьом основним принципам: акуратність, педантичність і неперевершену майстерність. Численні інноваційні знахідки фахівців задають стандарти якості для всієї галузі.

Сьогодні штат співробітників налічує понад Hansgrohe 3 200 осіб, відкриті 26 філій та представництв по всьому світу, а продукція виробляється на 9 заводах, 5 з яких розташовані у Німеччині. Вже більше століття компанія, управління якої все також знаходиться в руках однієї сім’ї, є законодавцем у світі сучасних, високотехнологічних дизайнерських ванних кімнат. Компанія Hansgrohe стала однією з світових лідерів в області виробництва сантехніки.

Офіційний сайт:

Hansgrohe World of Styles


Hansgrohe World of Styles

World of Styles
Всім нам відомо, що життєвий простір є таким індивідуальним, як і люди, що мешкають в ньому. Підхід Hansgrohe «Світ Стилів» уможливлює перенесення вашого особистого стилю у вашу нову ванну кімнату.

Оберіть ваш особистий стиль душу, або змішувачів з однієї з трьох ретельно розроблених повних колекцій Hansgrohe для ванної кімнати: E for Elegance, S for Style та C for Classic.

Детальніше →

Hansgrohe PuraVida


Hansgrohe PuraVida

PuraVida вже тут Поетичність, прозорість та бездоганність. Вони допомагають нам відчути воду – це надзвичайне джерело оновлення і релаксації. Яскравість і краса білого кольору знову і знову дарують нам безмежне відчуття свіжості і чудової чистоти.

Детальніше →