Grohe

Сьогодні компанія Grohe є законодавцем сантехнічної моди у всьому світі. Своє ім’я компанія отримала на честь свого творця, німецького підприємця Фрідріха Грое, який заклав основи майбутньої сантехнічної імперії ще в 1936 році. Компанія створює свої вироби, спираючись на багаторічну історію, пройшла під знаком вдосконалення технологій, на знамениту команду дизайнерів і на зобов’язання перед покупцями щодо якості.

Адміністративний будинок Grohe знаходиться в німецькому місті Хемер, а її представництва є в 15 найбільших державах світу. Основна частина продукції консорціуму реалізується за межами Німеччини, а обсяги випуску сантехніки (змішувачі для кухні, змішувачі для ванни і т.д.) вражають уяву. Річні продажі тільки сантехнічної арматури та інсталяційних і змивних систем складають майже 1 млрд. євро. Колекції Grohe удостоєні численних премій, в тому числі RedDot, якщо й гарний дизайн.

Офіційний сайт:

Grohe Rainshower


Grohe Rainshower

Представлені в лінійці Rainshower ® F бічні, верхні і стельові душі прихованого монтажу дають можливість обладнати вашу ванну кімнату за власним смаком. Сочетав їх з термостатом і ручним душем серії Cosmopolitan, ви отримаєте душову зону в стилі чуттєвого мінімалізму. Ця філософія GROHE об’єднує мінімалістський стиль з високою функціональністю та зручністю в експлуатації.

За рахунок своєї надтонкої верхньої панелі душі дуже щільно кріпляться на стелю або стіну і тим самим приховують технічну частину вироби від очей користувача. Технологія GROHE FlowBalance дозволяє користувачеві однаково розподіляти потік води між усіма бічними форсунками, а технологія GROHE SpeedClean допомагає легко очистити форсунки нальоту від вапняного. Всі душі виготовлені із застосуванням технології GROHE DreamSpray ®, за допомогою якої вода рівномірно розподіляється на всі душові форсунки.

Детальніше →

Grohe Lineare


Grohe Lineare

Якщо ви прихильник мінімалізму у виборі інтер’єру, але знаходите деякі форми занадто порожніми і консервативними, тоді зверніть увагу на модельний ряд змішувачів Lineare. У їх чудовому дизайні стильний напівкруглий профіль рукоятки і виливу приємно поєднується з гладкими, м’якими обрисами циліндричного корпусу. Змішувачі для раковин виготовлені з використанням наших технологій, зокрема, GROHE SilkMove ® і GROHE StarLight ®, і представлені в широкому спектрі розмірів, щоб задовольнити будь-які індивідуальні потреби.

Детальніше →

Grohe Veris


Grohe Veris

Колекція Веріс створена в рамках філософії чуттєвого мінімалізму, обумовленою злиттям простоти й емоційності. “Радість важіль” Її інноваційний дизайн пропонує рішення GROHE, яке поєднує в собі естетичну легкість джойстика з надійністю важеля і довговічністю. У конструкції Радість важіль використовуються ті ж картриджі, що і в одноричажних змішувачах, при цьому він має легкий нахил, який збільшує відстань між ручкою і корпусом змішувача, даючи велику свободу руху.

Створена в чотирьох монохромних колірних рішеннях – Біла Луна (Moon White), Чорний Оксамит (Velvet Black), Матовий Титан (Матовий титан) і Хром (GROHE StarLight ® Chrome) – Веріс служить зразком того ж візуального дизайну, в якому виконана колекція Ondus GROHE ®, розширюючи ряди шанувальників цієї унікальної естетичної філософії. А вбудована технологія GROHE SilkMove ® дозволяє плавно і без зусиль управляти натиском і температурою води.

Детальніше →