Gessi

Марка Gessi – провідна італійська компанія, що спеціалізується на виробництві ексклюзивних змішувачів та аксесуарів для ванної кімнати та кухні. Вишуканий та оригінальний дизайн, естетичне різноманітність, широка колірна гамма і найвища якість по праву завоювали продукції компанії популярність на ринку сантехнічних виробів. Вже більше 15 років компанія вносить нові ідеї в модні тенденції розвитку цієї галузі. При сучасному дизайні, всі колекції Gessi чудово поєднуються з будь-якими стилями, створюючи гармонійні інтер’єри. 

Величезне увагу компанія приділяє творчої складової виробничого процесу. У компанії працює група провідних світових архітекторів і дизайнерів, в числі яких відомий художник та дизайнер Проспер роззув. Завдяки нестандартному підходу і сміливому дизайну Gessi перетворює звичайні функціональні предмети в елементи високого дизайну, відповідні логіці і естетиці свого часу. Лаконічність і витонченість форм поєднуються в продукції Gessi з інноваційними електронними технологіями, зокрема з функцією “No Touch”, коли включення води відбувається від простого наближення руки. Колекції компанії пропонують новий погляд на інтер’єр ванної та кухні, які сприймаються уже не як службові приміщення, а індивідуальні життєві простори, наповнені натхненною і виразною розкішшю.

 

Офіційний сайт:

Gessi Rettangolo


Gessi Rettangolo

Змішувачі Gessi Rettangolo XL: екстравагантна розкіш, ектрасоблазн Розкіш – це вибору можливість. “Я не такий, як усі, я – XL” – ось смислове ядро, укладену в новій колекції Gessi XL. XL – це зовсім модний розмір: сильний, рішучий, що виділяється; унікальний, але не екцентрічний, нова матеріалізована експресивність креативного дизайну і сильної особистості, яка не має серйозних намірів, вишуканою й іронічною – як неповторний стиль Gessi. Одночасно агресивна і струнка форма зроблених пропорцій – головна характеристика лінії XL, але це не все: хромована й шліфована сталь доповнені елегантної білої гладкої обробкою і чуттєвої матово-чорною. Суворі обсяги пом’якшені вигинами, сопробождающімі вільне падіння води, що створює сильне естетичне враження. Джойстик – перемикач, розташований або на штоку або поруч з Встроенноое краном, дозволяє м’яке включення і виключення води простим жестом. XL – це приватна розкіш, персональний стиль, відмінний від інших, що демонструє, як може бути гарна і приємна життя з речами, які її спрощують. Ця розкіш має екстравагантне чарівність: можливість вибору. Це вибір тих, хто не любить нерішучі обриси, хто такий же “білий або чорний”, як XL … і як Gessi. Серія: Rettangolo XL. Дизайнер: Просперо Расул. Матеріал: Хромована латунь. Обробки: хром, шліфована сталь, гладкий білий і матовий чорний.

Детальніше →

Gessi Goccia


Gessi Goccia

Вже давно фабрика Gessi є законодавцем моди в галузі виробництва змішувачів та аксесуарів для ванної кімнати.
Не тільки пошук нових форм, але і інноваційні технології дозволяють їм бути першими.
У цьому році була представлена революційна Goccia колекція. На створення цієї неповторної колекції дизайнера Просперо Расул надихнула сама природна форма води – крапля, саме так перекладається назва цієї серії. За допомогою унікальних технологій фахівці Gessi змогли створити краплю води з металу. Лінійка змішувачів та аксесуарів включає в себе, як завжди у Gessi, все, що може дозволити створити унікальний дизайн ванної кімнати для цінителів гармонії, яку може подарувати тільки природа.

Детальніше →