Змішувачі

Grohe Rainshower


Grohe Rainshower

Представлені в лінійці Rainshower ® F бічні, верхні і стельові душі прихованого монтажу дають можливість обладнати вашу ванну кімнату за власним смаком. Сочетав їх з термостатом і ручним душем серії Cosmopolitan, ви отримаєте душову зону в стилі чуттєвого мінімалізму. Ця філософія GROHE об’єднує мінімалістський стиль з високою функціональністю та зручністю в експлуатації.

За рахунок своєї надтонкої верхньої панелі душі дуже щільно кріпляться на стелю або стіну і тим самим приховують технічну частину вироби від очей користувача. Технологія GROHE FlowBalance дозволяє користувачеві однаково розподіляти потік води між усіма бічними форсунками, а технологія GROHE SpeedClean допомагає легко очистити форсунки нальоту від вапняного. Всі душі виготовлені із застосуванням технології GROHE DreamSpray ®, за допомогою якої вода рівномірно розподіляється на всі душові форсунки.

Детальніше →

Gessi Rettangolo


Gessi Rettangolo

Змішувачі Gessi Rettangolo XL: екстравагантна розкіш, ектрасоблазн Розкіш – це вибору можливість. “Я не такий, як усі, я – XL” – ось смислове ядро, укладену в новій колекції Gessi XL. XL – це зовсім модний розмір: сильний, рішучий, що виділяється; унікальний, але не екцентрічний, нова матеріалізована експресивність креативного дизайну і сильної особистості, яка не має серйозних намірів, вишуканою й іронічною – як неповторний стиль Gessi. Одночасно агресивна і струнка форма зроблених пропорцій – головна характеристика лінії XL, але це не все: хромована й шліфована сталь доповнені елегантної білої гладкої обробкою і чуттєвої матово-чорною. Суворі обсяги пом’якшені вигинами, сопробождающімі вільне падіння води, що створює сильне естетичне враження. Джойстик – перемикач, розташований або на штоку або поруч з Встроенноое краном, дозволяє м’яке включення і виключення води простим жестом. XL – це приватна розкіш, персональний стиль, відмінний від інших, що демонструє, як може бути гарна і приємна життя з речами, які її спрощують. Ця розкіш має екстравагантне чарівність: можливість вибору. Це вибір тих, хто не любить нерішучі обриси, хто такий же “білий або чорний”, як XL … і як Gessi. Серія: Rettangolo XL. Дизайнер: Просперо Расул. Матеріал: Хромована латунь. Обробки: хром, шліфована сталь, гладкий білий і матовий чорний.

Детальніше →

Gessi Goccia


Gessi Goccia

Вже давно фабрика Gessi є законодавцем моди в галузі виробництва змішувачів та аксесуарів для ванної кімнати.
Не тільки пошук нових форм, але і інноваційні технології дозволяють їм бути першими.
У цьому році була представлена революційна Goccia колекція. На створення цієї неповторної колекції дизайнера Просперо Расул надихнула сама природна форма води – крапля, саме так перекладається назва цієї серії. За допомогою унікальних технологій фахівці Gessi змогли створити краплю води з металу. Лінійка змішувачів та аксесуарів включає в себе, як завжди у Gessi, все, що може дозволити створити унікальний дизайн ванної кімнати для цінителів гармонії, яку може подарувати тільки природа.

Детальніше →

KLUDI Q-BeO


KLUDI Q-BeO

KLUDI Q-BeO – це в повному сенсі дизайнерська лінія змішувачів. Кубічні форми сучасної функціональності. Високоякісні матеріали та ретельна обробка. Деталі, такі як закруглені грані і важіль, створюють при такій мужній зовнішності враження гармонії.

Детальніше →

Kludi Adlon


Kludi Adlon

KLUDI ADLON створює ностальгічні настрої у ванній кімнаті. Дозвольте собі спокуситися змішувачами з красиво оформленими високоякісними деталями. Класика, стиль, затишок.

Детальніше →