Villeroy & Boch

Історія німецької компанії Villeroy & Boch (V & B) налічує вже більше 250 років, за які скромне сімейне захід з виробництва посуду перетворилося на промислового гіганта на світовому сантехніки ринку. На сьогоднішній день V & B має клієнтів не тільки по всій Європі, але і в США, Японії, країнах Азії, активно освоює російський ринок. Переживши серйозного занепаду після Другої світової війни, компанія, проте, зуміла швидко відродитися і пристосуватися до вимог нового часу.

Враховуючи потреби та побажання своїх клієнтів, Villeroy & Boch з плином часу значно розширила спектр виробництва і тепер пропонує Вам як не лише окремі види сантехніки і меблів для ванної кімнати, але й цілі комплекси, які дозволяють створити гармонійний інтер’єр.

Приділяючи максимум уваги комфорту своїх клієнтів Villeroy & Boch постійно розробляє нові технології, все більшою мірою удосконалюючи свою продукцію. «Елітна сантехніка» рекомендує Вам звернути увагу на технологію Acivecare, яка присутня в багатьох моделях ванн і санфаянса. ActiveCare – це спеціальна керамічна емаль з антибактеріальної поверхнею. Містить іони срібла, вона запобігає розмноженню бактерій, не вимагаючи будь-яких спеціальних засобів для чищення. Ефект зберігається протягом тривалого часу, роблячи догляд за сантехнікою і ванної дуже простим і позбавляючи Вас від шкідливих бактерій.

Ще одна унікальна технологія від Villeroy & Boch, широко використовувана у створенні ванн санфаянса, це керамічний Plus – особливо гладка поверхня, на якій не залишаються пил і забруднення. Мікроскопічні пори, які неминуче присутні у традиційній сантехніці, максимально згладжені, а отже будь-яким стороннім частинкам вкрай складно зачепитися на поверхні.

Практика показує, що навіть якщо Ви пролили щось на ванну або раковину, бруд можна видалити простими протиранням поверхні, навіть після висихання. Таким чином, складна прибирання ванної кімнати за допомогою Villeroy & Boch залишається в минулому і звільняє Вам час для більш приємних занять.

Villeroy & Boch La Belle


Villeroy & Boch La Belle

Те, що робить La Belle особливою:
Колекція, в якій можливе використання декорів;
Винятковий дизайн умивальників;
Вся колекція в стандарті надходить з покриттям Керамік;
Двомісна ванна з унікального матеріалу Quaryl ®:
Отдельностоящая з екраном з Quaryl,
Доступна з масажем Whirlpoolsystem.

Лакована меблева програма в двох колірних варіантах:
Глянсовий білий,
Глянцевий малиновий.

Продумане пристрій внутрішнього простору шаф:
Гнучкий розподіл внутрішніх ящиків,
Декоровані скляні поверхні.

Останнім часом у Європі спостерігається тенденція об’єднання ванної кімнати з житловим простором. Будуар перестає бути окремою частиною будинку, він зливається воєдино з кімнатою. Villeroy & Boch вдало втілив цю ідею в своїй новій колекції La Belle. У колекцію крім уже звичних для ванної кімнати столиків, шаф, поличок, стільниць, дзеркал і інших консолей, входять інтер’єрні елементи об’єднують ванну і житлове приміщення: туалетний столик, тумбочки, пуфи, світильники тощо

La Belle справді вражає. Дизайнерські умивальники у формі квітки, що розпустилася, бутони троянд на меблях, дзеркалах, аксесуарах, змішувачах і керамічних поверхнях занурюють в атмосферу весняного настрою і вражають вишуканістю форм.

У цій колекції є приємні дрібниці, які ідеально впишуться в життя людей, що люблять розкіш: поличка для ванної з квітковим декором, на яку під час романтичного вечора Ви зможете поставити келих шампанського, спеціальні ємності для зберігання, полички, всередині оббиті тканиною, в яких діаманти будуть виглядати ще шляхетніше.

У колекцію, крім меблів, входять:
- Умивальник 4-х видів,
- Двомісна ванна з Quaryl окремо стоїть або вбудована, також є можливість монтажу екрану з Quaryl
- Унітаз і біде, підлогового монтажу і підвісні.

Підтверджуючи ще раз концепцію свого розвитку «Villeroy & Boch» фабрика створює колекцію змішувачів ідеально підходить до колекції Лабелль.

Те, що відрізняє LaFleur:
Можливість виготовлення з декором на поверхні змішувачів;
Великий асортимент;
Варіанти колірного оформлення: Хром, Шампань.

Детальніше →