Roca

Історія компанії Roca почалася ще на початку 20 століття, коли подружжя Марія Солер і Пера Рока відкрили свій бізнес з виробництва радіаторів та будівництва печей. Робота успішно йшла навіть під час Першої світової війни, і вже в 1917 році була побудована перша фабрика Roca в передмісті Барселони. Поступово асортимент компанії розширювався, стали випускатися водонагрівачі, чавунні ванни, змішувачі та інші сантехнічні прилади. Сьогодні компанії Roca належить вже 53 заводи у світі.

Сантехніка фірми Roca відома в Росії більше 10 років. Асортимент продукції включає змішувачі, унітази, ванни, раковини, біде та інше. Різноманітність модельного ряду, форм і забарвлень зможе задовольнити найвибагливіший смак.

Ванна кімната в кожному будинку займає особливе місце. Красива і зручна сантехніка допоможе Вам втілити будь-які рішення при створенні інтер’єрів – від простого дизайну до новітніх тенденцій.

Сантехніка Roca
- це втілення витонченості та стилю. Неперевершена якість продукції і унікальний дизайн дозволяють фабриці Roca займати лідируюче положення на світовому ринку.

Офіційний сайт  


 

 

Roca Dama Senso


Roca Dama Senso

Сантехніка Roca Dama Senso – це класична колекція зроблена в середземноморському стилі. Її розробив відомий італійський дизайнер Джузеппе Джуджаро. Колекцію відрізняє чистота ліній. Чудово підходить для ванних кімнат у стилі Roca.

Детальніше →

Roca America


Roca America

Колекція Roca America створювалася для невеликих ванних кімнат.
Лінії сантехніки Roca America чудово підходять до інтер’єру з класичними рисами. Колекція America поєднує в собі строгі і в той же час приємні геометричні пропорції і чіткі форми. В основі її лежить поєднання прямих і трохи зігнутих ліній. Все це породжує приємне відчуття легкості і стрункості

Детальніше →