Ravak

Товариство RAVAK було засновано в 1990 році як товариство з обмеженою відповідальністю. Осноовположнікамі явллялісь дві сім’ї: Варжека Креиса і. У 1997 році RAVAK перетворився на акціонерне товариство.
1998 рік був ознаменований початком виробництва акрилових ванн. У порівнянні з конкурентами на чеському ринку суспільство RAVAK почало випускати акрилові ванни останніми, але завдяки цьому могло оснастити свої виробничі потужності самої сучасною технологією, що забезпечує високу якість ванн. До останніх продуктам суспільства RAVAK належать гідромасажні ванни і гідромасажні системи, що задовольняють зростаючі вимоги замовників до здорового способу життя

Офіційний сайт

?

Ravak NERIDA


Ravak NERIDA

Ванна Равак Неріда підходить людям, які люблять класичний стиль. Ця ванна для тих, хто цінує красу в простоті.

Ванну Равак Неріда ви можете замовити у різних кольорах, які максимально підкреслять ваш стиль і характер господаря квартири. Ванна Равак Неріда комплектується передній і бічною панеллю, до неї також передбачені універсальні ручки (з нержавіючої сталі з глянцевим покриттям). Ванна комбінується з душовими шторами, що дозволяє мати ванну і душову кабіну в одному виробі.

Детальніше →

Ravak Magnolia


Ravak Magnolia

Ванна Равак Магнолія спеціально розроблялася в ательє дизайну Storz Дизайн і. У дизайні цієї ванни максимально продумано простір для зручності людини. У цій ванні широке і зручне дно, яке зроблено таким чином, щоб у ванні було легко і безпечно стояти.

Ванну Равак Магнолія ви можете замовити у різних кольорах, які максимально підкреслять ваш стиль і характер господаря квартири. Ванна Равак Магнолія комплектується передній і бічною панеллю, до неї також передбачені універсальні ручки і підголівник. Ванна комбінується з душовими шторами, що дозволяє мати ванну і душову кабіну в одному виробі.

Детальніше →