Radaway

Компанія Radaway, одна з наймолодших європейських виробників душових кабін, почала випуск своєї продукції в 2006 році. Виробничі потужності Radaway розташовані в красивому старовинному польському місті Познань.
Особливості душових кабін RADAWAY:
- Безпечне загартоване скло товщиною 6 мм, з покриттям Easy Clean, яке зменшує осадження каменя та інших забруднень на склі;
- Алюмінієві профілі, стійкі до окислення, що дають можливість компенсації нерівностей стін;
- Еластичні прокладки, стійкі до дій температури і вологи;
- Хромовані ручки і магнітний ущільнювач;
- Поворотний механізм роликів;
- Ролики в хромованою покришці;
- Можливість відстебнути двері для чищення кабіни.

Матеріали найвищої якості і досконалість виготовлення, а також прості, але функціональні форми є причиною того, що кабіни Radaway виконують бажання самих вимогливих споживачів.

Якщо Ви хочете зробити Вашу ванну кімнату сучасної і красивою, встановіть в неї кабіну Radaway і Ви будете отримувати задоволення щодня!

Офіційний сайт

?

Radaway Diana


Radaway Diana

Напівкругла душова кабіна Diana з розсувними дверима одинарної захоплює своїм струнким силуетом. Відсутність вертикальних профілів між стінками і дверима в з’єднанні з висотою 1950 мм надають кабіні ідеальні пропорції. З’єднання великих скляних поверхонь з хромованими елементами надає їй просте, але в той же час вишуканий вигляд. Застосування подвійних підшипникових роликів забезпечує тиху і безаварійну роботу дверей, а можливість відстібання дверей полегшує догляд за кабіною. Скляні елементи кабіни в стандартному виконанні мають захисне покриття Easy Clean, що охороняє їх від надмірного осідання каменю та інших забруднень

Детальніше →

Radaway Almatea


Radaway Almatea

Кабіна Almatea є ідеальним рішенням для людей, які цінують естетику виготовлення, і в той же час ставлять високі вимоги до комфорту. Високі естетичні характеристики досягнуті завдяки застосуванню хромованих алюмінієвих профілів і оригінальних хромованих ручок, форма яких перегукується з формою профілів.

Скляні елементи кабіни в стандартному виконанні мають захисне покриття Easy Clean, що охороняє їх від надмірного осідання каменю та інших забруднень.

Конструкція дверей на підшипникових роликах з можливістю відстібання значно полегшує догляд за кабіною.

Детальніше →