Laufen

Сантехніка Laufen – частина групи ROCA, яка є однією з провідних груп в Європі

і в усьому світі в багатьох сегментах сантехніки. ROCA і Laufen підтримують різні й незалежні організації, марки, продукти, і канали розподілу. (Умивальники, унітази, біде виробника Laufen ви можете купити на нашому сайті за хорошою ціною з доставкою, гарантією.) У межах сантехнічного відділу вироби Laufen є 1.800 службовців, які працюють в 17 країнах Східної та Західної Європи. 7 різних заводів компанії Laufen, розташованих у Швейцарії, Австрії та Чехії, виробляють понад 3 млн. сантехнічних виробів з товарообігом 250 мільйонів євро на рік.

 

Група ROCA налічує 20.000 службовців у більше ніж 135 різних країнах в усьому світі. Виробництво 38 мільйонів сантехнічних виробів на рік має щорічні обороти в 1.800 мільярдів євро. Компанія Laufen бере свій початок з 1892 року. У 1952 році компанія Laufen експортує свою продукцію в різні частини світу. На сьогоднішній день унітази, умивальники, біде виробника Laufen стали всесвітньо відомими, і знайшли шикарну популярність. Компанія Laufen неповторно в дизайні унітазів, умивальників і біде.

 

LIVING BY LAUFEN


LIVING BY LAUFEN

Дизайнери ванних кімнат мріють про це: створюючи безліч стилів інтер’єрів з однієї єдиної форми, використовуючи лише кілька базових форм. Мрія стає реальністю з появою колекції кераміки living від LAUFEN, створеної дизайн-студією Phoenix Design. Мотив розширеного ансамблю ванної кімнати – сучасне житло і благополуччя. Після всього, ванна кімната вже давно розвинулася від свого первісного вигляду – мокрого приміщення, ставши частиною концепційСовременного житла. Керамічні елементи становлять колекції з відповідними унітазами, біде, ваннами і душовими піддонами, а також меблями.

Раковини living city надають ванній кімнаті living від LAUFEN урбаністичний дух. Їх основна форма стілізованапод графічну архітектоніку та тяжіє до витягнутим ванних кімнат своєю легкістю і рівністю. І все ж дизайн ні в якому разі не повчальний за характером і пропонує безліч можливостей для зберігання необхідного приладдя. У раковині living style авангардна екстравагантність знаходить своє місце в колекції living від LAUFEN. Сфокусованість на на головному – ось, що характеризує ці унікальні ультратонкі керамічні предмети.

Детальніше →

Laufen Mimo


Laufen Mimo

Маленька ванна кімната – ЗОРЯНА ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ:

Ляльці Кену це б сподобалося, Барбі – теж: MIMO – дивовижна концепція ванної кімнати, повна освіжаючої, позбавленої правил і умовностей і б’є через край енергією молодості. MIMO грає з спокусливими округлими формами і мерехтінням поверхонь у рожевому, білому і чорному виконанні. І при цьому MIMO ідеально впишеться в план кімнати будь-яких форм. Компактні раковини, унітази і біде, не кажучи вже про маленьку ванні перетворює ванну в міні в сфері ванної кімнати. (продовження…)

Детальніше →