Kolo

Історія підприємства Коло починається з 1962 р. коли в г.Коло був побудований завод сантехнічних виробів. У 1993 р. концерном “Sanitec Group” були викуплені 80% акцій заводу Коло і розпочато активне інвестування в розвиток підприємства. Завод Коло був повністю переобладнаний німецькими лініями “Keramag”, фахівці даного виробника надали технології та провели навчання польських працівників. До 1999 р. на території Польщі було побудовано ще 3 нових фабрики Коло загальний обсяг інвестицій досяг 61 млн. Євро. Дані досягнення Sanitec KOLO були відзначені Президентом Польщі який у 1999 році нагородив цю фірму престижним дипломом за кращу іноземну інвестицію в Польщі. На сьогоднішній день Sanitec KOLO являється виробником сантехнічної кераміки, акрилових ванн, душових кабін, ванн з гідромасажем і гідромасажних душових кабін, меблів для ванної кімнати

Офіційний сайт 

KOLO EGO


KOLO EGO

Серія Ego представляє модний у ванній геометричний стиль кераміки. Це серія з вищого сегменту керамічних виробів, призначена для осіб зі сформованим смаком та вимогами. Правильні форми кераміки створюють у ванній враження простору і світла. Виключно економна форма вводить в інтер’єр натуральне спокій. Масивна і солідна конструкція кераміки дає відчуття безпеки, стабільності та зручності.

Детальніше →

KOLO QUATTRO


KOLO QUATTRO

Поєднання високої якості матеріалів з сильним характерним стилем, заснованим на фігурі прямокутника, дало дивний ефект.

Від ванних, обладнаних в стилі Quattro, віє спокоєм, вони врівноважені і стабільні. Потужні форми умивальників додають простору солідність, яку підкреслюють відповідним чином підібрані аксесуари. Економічні обриси кераміки відмінно доповнюються теплою колірною гамою прямокутних шафок. Quattro привносить у ванну спокій і довговічність, а її користувачам надає зручність і відчуття незалежності.

Ванна кімната для двох
Широкий, простий умивальник можна обладнати двома змішувачами, а велика ванна для двох осіб дозволяє на спільне купання. У симметрические шафки з ящиками без проблем поміститься косметика та туалетні приналежності для двох чоловік. Разом насолоджуйтеся простором.

Хромована колона умивальника
Умивальник крепімий до стіни може бути розташований над верхньою поверхнею шафки під умивальник. Сифон зі сталевою панеллю створює враження колони, що підпирає умивальник. Завдяки тому, що умивальник не встановлений на шафці, з’являється простір для необхідних дрібниць або додаткове рушник.

Покриття Reflex Kolo
Керамічні продукти серії Quattro доступні з покриттям Reflex Kolo. Завдяки ній поверхню кераміки стає ідеально гладкою. Легко підтримується в чистоті, а для повсякденного догляду вистачає тільки м’яка ганчірочка. Сверкаящая ванна кімната завжди буде виглядати як нова.

Детальніше →