IDO

IDO Bathroom Ltd – відомий фінський виробник сантехнічного фарфору, заснований в 1870 році. У силу ряду причин назву заводу змінювалося. Сучасна назва IDO Bathroom завод отримав у квітні 1992 року, тоді ж почалося впровадження нового бренду IDO замість відомого Аравії. 

Сьогодні фінська компанія IDO Bathroom Ltd – це частина міжнародної групи Sanitec, що об’єднує провідні світові підприємства з виробництва кераміки та обладнання для ванних кімнат (раковини, біде, унітази і т.д.). У компанії працює близько 500 чоловік, оборот становить приблизно 100 мільйонів. євро. Велика частина обороту припадає на сантехфарфор, де IDO має найбільш міцні позиції на своїх ринках збуту. Якість і надійність виробів, екологічна чистота сировини та продукції, ретельна продуманість розробок пояснюють незвичайну популярність колекцій IDO.

Торгова марка IDO асоціюється з серіями сантехніки, які відповідають різним смаковим уподобанням. Вся продукція виготовляється з високоякісної сировини: білої глини з Англії, каоліну, чистісінького піску і польового шпату. Колекції IDO популярні в Європі, в першу чергу в Скандинавії, і не раз удостоювалися високих оцінок міжнародних експертів. У дусі часу фірма бере активну участь у вирішенні екологічних проблем. Вона пропонує технічні рішення, що дозволяють дбайливо витрачати воду. Тому в 1996 році завод отримав екологічний сертифікат разом з першими 20 фінськими підприємствами, а в 1998 році підприємство отримало премію в галузі екології.

Крім сантехнічного фарфору і фаянсу, IDO відома душовими кабінами Showerama, гідромасажними ваннами, красивою вологостійкої меблями та аксесуарами для ванних кімнат.