Duravit

Duravit виступає як світова корпорація, яка виробляє продукцію не тільки на своїй території. В даний час вона володіє власними заводами в 7 різних країнах. Незважаючи на це, Duravit чітко стежить за дотриманням всіх технологічних процесів на них, т. е. ведеться суворий контроль якості. Отже, купуючи продукцію Duravit, зроблену не в Німеччині, не важливо – піддон або щось інше, ви можете бути впевнені, що вона буде відповідати всім нормам і міжнародним стандартам. Наш магазин здійснює прямі поставки всього спектру продукції Duravit, включаючи піддон і аксесуари за найвигіднішими цінами на ринку. 80 країн вже отримали можливість втілити свої мрії в життя, користуючись якісної та прийнятної по грошах німецькою сантехнікою.

Повертаючись до історії компанії Duravit, треба зазначити, що її талант проявлявся навіть у виготовленні посуду, інакше б вона не стала так довго розробляти її – аж до 1912 року, майже сто років! Тим не менше, попит на сантехніку Duravit і піддон був настільки високим, що було прийнято рішення нарешті відмовитися від другорядних виробництв і зосередитися на головному – виробництві елітної сантехніки. Свою сучасну назву Duravit зареєстрував тільки в 1960 році. У 1977 було знову розширене виробництво, більше уваги стало приділятися меблів для ванних кімнат. Аксесуари Duravit з’явилися лише в 1982 році – піддон і того пізніше. Потім слід було кілька серій реорганізацій компанії, поки Duravit не стало товариством з обмеженою відповідальністю (по-нашому – ТОВ). Одна за одною випускалися серії продукції, включаючи відому Старк, над якою працював дизайнер зі світовим ім’ям Філіп Старк. Далі з кожним роком колекції Duravit всі ускладнювалися як за дизайном, так і за своєю конструкцією, але в той же час багато з них залишалися в стилі мінімалізм.

Офіційний сайт

Duravit Vero


Duravit Vero

Якість вгору, ціна вниз! Елегантність санфаянса серії Vero дозволить використовувати його у ванній кімнаті будь-якого призначення і дизайну

Детальніше →

Duravit Architec


Duravit Architec

Серія Architec – оптимальна для комерційних будівель.Дизайн: професор Франк Хустер.
Architec – універсальна серія санфаянса для ванної кімнати будь-якого розміру, як для житлових, так і для громадських приміщень.

Детальніше →