Devon & Devon

Нескінченна елегантність, ексклюзивність дизайну і сучасне шарм: це і є керівні принципи створення нових колекцій, виконаних абсолютно в м’яких і звивистих формах. Суміш між класикою і сучасників сьогодні більш ніж коли-небудь знаходить своє призначення і застосування, абсолютно завдяки здатності поєднувати традиційні лінії і стилі з простотою і оригінальною сучасною естетикою. Результат незвично чарівний: Хром покриває металом раковини, ванни чавуну з їх зовнішньою полірованою поверхнею, сяючі як природна шкіра, змішувачі, натхненні американським стилем Арт Деко 1930-их викликають почуття модерністка стилю і витонченості. Збори всіх колекцій насичені чарівністю і креативністю та навівають хороший смак і виняткову індивідуальність.

 

Офіційний сайт 

Унітаз і біде New Etoile


Унітаз і біде New Etoile

Новинка: Підвісний унітаз і біде Новий Etoile, який устанавліваетcя на інсталяційну систему Geberit і комплектується клавішею подвійного змиву Double (для унітаза) Ця новинка закінчує нову лінію колекції Нові Etoile і вирішує часту проблему маленьких ванних кімнат ..

Детальніше →

Ванна “Адмірал Люкс”


Ванна “Адмірал Люкс”

Ванна “Адмірал Люкс”
Нова версія ванни “Адмірал” з його характерною глянсовою зовнішньою поверхнею, отриманої довгим процесом, в якому чавун полірується вручну. “Ознаки”ручної роботи дають кожній єдиною ванні іскристу яскравість, яка робить її унікальною і буде завжди викликати неповторні спогади.

Детальніше →