ACO

Фірма «АКО» була заснована Йозефом Северином Альманах в 1946 році в м. Рендсбург, Німеччина. Де і сьогодні знаходиться головний офіс міжнародного холдингу «ACO Drain GmbH Пассавант». Розвиваючи та удосконалюючи модульні системи лінійного водовідводу, фірма АКО виросла з виробництва невеликого на півночі Німеччини в міжнародний холдинг, що володіє 26 виробництвами і 60 збутовими компаніями, що займаються продажами найширшого асортименту продукції «АКО» по всьому світу. Кожна організація, що входить до холдингу «АКО», працює самостійно під керівництвом власного керівництва, має свою маркетингову і збутову структуру, характерну для конкретної країни. Полімербетон, нержавіюча сталь, пластик – матеріали випускається АКО продукції. Спеціалізуючись на системах водовідведення, фірма набрала величезний практичний досвід застосування своїх систем на об’єктах різного призначення, розташованих в різних кліматичних поясах. Полімербетон «АКО» – це суміш мінеральних наповнювачів – пісків різної крупності – на базі сполучного – поліестрової смоли. Рецептура сумішей є запатентованим «ноу хау» фірми «АКО». Склад сумішей відпрацьований багатьма роками практики і забезпечує унікальну властивість матеріалу, таке як хімічна стійкість до агресивних складам, включаючи різні види палива – бензин, авіапаливо і т. д. Матеріал чудово показав себе в умовах нашого клімату. Одним із властивостей, що забезпечують прекрасну стійкість полімербетона «АКО» в суворих кліматичних умовах – це те, що коефіцієнт розширення і стиснення полімербетона аналогічний бетону, в який встановлюються канали «АКО». Завдяки цій властивості, канали, встановлені в бетон, не тріскаються в період відлиги і заморозків. У об’єктах АКО значаться найбільші міжнародні аеропорти Європи, Америки, Азії та України, олімпійські стадіони, величезна кількість торгових центів, транспортних терміналів. Офіційний сайт:

ACO Edelstahl


ACO Edelstahl

Повний спектр професійних трапів і каналів для водовідведення з нержавіючої сталі (марок AISI 304 і AISI 316) стандартних і під замовлення.

Застосовуються на підприємствах з високими санітарно-гігієнічними вимогами: харчових, фармацевтичних підприємствах, а також у торгових центрах, ресторанах, кухнях.

Детальніше →

ACO Shower Drain


ACO Shower Drain

ACO Shower Drain ідеальне поєднання стилю і практичності

Водовідвідні канали АСО з нержавіючої сталі підходять для будь-якого дизайну ванної кімнати завдяки різним довжинам і типам сифонів. Пропускна здатність душового каналу становить приблизно 20 л / с, що є більш ніж достатнім показником для більшості душових.

Душевой канал може бути встановлений перед душем, для відділення “сухий” зони від “мокрою”. Канал зі спеціальною роздільної гратами можна встановлювати під двері душової.

Детальніше →