Geberit

 

GEBERIT – це найвідоміший швейцарський виробник сантехніки. Якщо Ви вирішили обладнати ванну або туалет підвісними санфайянсамі або унітазами з прихованим бачком, то вибір, безумовно, повинен лягти на GEBERIT.

Інсталяція Geberit – це еталон якості і довговічності. Вона дозволяє заощадити таке важливе для наших маленьких ванн місце.

Інсталяція від Geberit дає можливість зміцнювати її як до капітальних, так і до гіпсокартонових стін. Гарантія на навантаження для таких конструкцій складає близько 400 кг. Так що не потрібно переживати з приводу зайвих кілограмів і як це відобразитися на Вашій сантехніці. Ще одна важлива перевага інсталяцій це підвищена гігієнічність туалету та ванної кімнати за допомогою цієї сантехніки. Адже значно простіше помити підлогу під туалетом або біде, ніж намагатися ганчіркою дістати важку ділянку між стіною та унітазом.

Багато хто боїться використовувати в своєму дизайні такі стильні та елегантні підвісні туалети або біде на недовговічність такої сантехніки. З GEBERIT ця проблема перестане Вас хвилювати, адже якість продукції підтверджено не тільки часом, але і вимогливими споживачами, які все частіше віддають свою перевагу саме цьому виробникові.

Офіційний сайт

?

Geberit AquaClean


Geberit AquaClean

Geberit AquaClean вдало поєднує дизайн, комфорт і функціональність. У залежності від побажань та житлових умов систему можна придбати у вигляді компактної кришки-біде або повноцінного унітазу-біде. Всі моделі мають однаковий рівень якості та комфорту, розходження тільки в оформленні – від простого класу до класу люкс.

Детальніше →