Laufen

Laufen ILBAGNOALESSI


Laufen ILBAGNOALESSI

ILBAGNOALESSI Один – дизайн ванної кімнати, що став зоряним для дизайну домашньої ванної кімнати вже протягом декількох років: форми, актуальні в будь-які временя, блискуча фантазія творця і натяк на екстравагантність. Цей ансамбль, що завоював багато дизайнерських премії, – творіння зірки італійського дизайну Стефано Джованноні.

Керамічні елементи ванної кімнати немов задають стиль всій ванній кімнаті – у випадку з ILBAGNOALESSI Один вони грають єдино домінуючу роль у дизайні ванної кімнати: візуальний якір і основна ідея елементів дизайну ILBAGNOALESSI Один – вільностоячі раковина, що отримала умовну назву Там-там – за її подоба барабану . Відлита в один виріб, раковина і п’єдестал, вона немов капсула вміщує технології, використані усередині раковини-колонни.Етот керамічні об’єкт з його органічним видом виділяє чуттєвість, і в даний час є одним з найбільш вражаючих керамічних предметів для ванної кімнати на ринку – на підтвердження чого володіючи нагородою Design Plus. Інші раковини, виразна ванна, керамічний піддон, унітази, біде і пісуари в ансамблі говорять на тій же дизайнерському мовою чуттєвості – і визначають жіночний стиль у ванній кімнаті.

Детальніше →

Laufen Palomba


Laufen Palomba

Дизайн серії Palomba Колекція від LAUFEN нагадує невеликі бухти або обриси гальки, створеної вічним рухом моря, майстерно втілені в кераміці. Всі елементи колекції гармонійно поєднуються один з одним, адже кожні з них несе в собі натхнення і майстерність італійських архітекторів – подружнього дуету Людовика + Роберто Palomba.

При цьому характер дизайну не визначено суворо, але коливається між геометричними та органічними формами. Провідна концепція – кубічна форма, створена людиною в оточенні первозданної сили води – море, як сила натхнення. Однак раковини, ванни, душові піддони, унітази, біде і меблі серії Palomba колекція не становлять беззастережно певного оформлення інтер’єр ванної кімнати. Навпаки, вірні духу колекції, всі ці дизайнерські предмети наче самі віддаються мистецтву комбінування: як в рамках самої колекції, так і з продуктами LAUFEN відповідного дизайну. Перебіг нових дизайнерських рішень успішно виділяє серію Palomba Колекція серед інших колекцій.

Детальніше →