OPOCZNO

А.О. Opoczno є одним з великих виробників керамічної плитки в Польщі. Щороку майстри фабрики Opoczno створюють нові колекції, основними рисами яких є подовжені формати, стійкість до впливу негативних температур і сміливий, незвичайний дизайн. Колекції керамічної плитки Opoczno славляться своїм високим стандартом якості і сучасним виглядом. Інтернет-магазин allceramic.com.ua пропонує Вам колекції плитки Олександрія, Аура, Геркуланум, Дація, Зебрано, Фіджі фабрики Opoczno. Керамічна плитка Opoczno додасть легкість і виразність Вашому інтер’єру

Клінкер Opoczno Shadow


Клінкер Opoczno Shadow

Клінкер Опочно реалізується нами порівняно недавно і є новим ексклюзивним пропозицією в асортименті плитки, яка в першу чергу призначена для фасадів та облицювання простору навколо будівель (для цього відмінно підійдуть і якісні щаблі Opoczno).

Стійкість клінкеру Опочно до атмосферних опадів і перепадів температур, а також його неперевершена морозостійкість створюють всі умови для того, щоб він зайняв своє гідне місце у ваших сходах, терасах і фасадах будинків. На остаточний вигляд споруди досить часто впливають і деталі, які дають можливість реалізувати повною мірою свої авторські ідеї і зробити будинок індивідуальним. Величезне значення в цьому сенсі має і клінкер.

Детальніше →