Venis

Фабрика Venis була заснована в 1987 році як відгалуження від типової продукції всього концерну для виробництва елітної керамічної плитки з інноваційним дизайном. З моменту заснування компанія Venis, перш за все, відрізнялася своєю першістю в запровадженні нової продукції. Фабрика впровадила в своє виробництво високотехнологічні інновації, що дозволило їй пробитися в ряди лідерів серед керамічної плитки і керамограніта. 

Сьогодні іспанська фабрика Venis – це компанія, яка дозволяє собі сміливі експерименти в поєднанні різних форматів, фактур, стилів і напрямків. Вона спеціалізується на виробництві настінного і плитки для підлоги, керамограніта різних форматів, видів і властивостей. Також фабрика виробляє такий високоякісний матеріал як «керамічний паркет» – керамограніт, що імітує паркетну дошку або ламінат.

Фабрика Venis спеціалізується на виробництві настінного і плитки для підлоги великого формату і відрізняється величезним вибором декоративних елементів до облицювальної плитки. Крім цього, іспанська фабрика Venis виробляє колекції безшовної керамічної плитки. Підлогові і настінні покриття від Venis славляться своєю довговічністю, оригінальним дизайном і сучасними розмірами. Перевага фабрики в тому, що вона не обмежує творчий вибір клієнта, змушуючи купувати безликі моделі, а навпаки, розвиває і формує більш вишуканий смак покупця.

Іспанська керамічна плитка Venis – це гарантоване європейську якість у Вашому домі. Створіть у своєму будинку затишок на довгі роки!

Venis Legno


Venis Legno

Venis Legno – ректифікований керамічна плитка, фактурно імітує шляхетні породи дерева. Три формату колекції: 10х66 см, 14х66 см і 21х66 см – дозволяють різнопланово декорувати інтер’єри будь-якого стилю при використанні їх окремо або, особливо, – в поєднанні. Багатий колірної асортимент плитки Venis Legno включає в себе 6 дивовижних природних кольорів на вибір: Albete Bianco, Roble, Nogal, Frassino, Wenge, Naturale. Яскраво виражена текстура поверхні і природна теплота вдало гармонують один з одним, відображаючи блискучі ідеї фахівців фабрики Venis.
Колекція керамічної плитки Venis Legno – злиття натуральності паркету і надійності кераміки в одне ціле.

Детальніше →