Porcelanosa

Елітна іспанська плитка Porcelanosa відома всім, хто знає толк в ремонті. Porcelanosa застосовує у виробництві сучасні технології, ставлячи бездоганну якість продукції в якості головного свого пріоритету. Безшовна керамічна плитка з білої глини – це справжній витвір мистецтва. У Ваших силах зробити так, щоб це твір мистецтва стало частиною інтер’єру Вашого будинку.

Іспанська фабрика Porcelanosa є одним з лідерів з виробництва керамічної плитки. Вироби цієї компанії – керамічна плитка Porcelanosa для кухні, а також плитка для підлоги – реалізуються більше, ніж у 40 країнах Європи та СНД. Дуже популярна марка і в Росії. Продаж плитки цієї марки є основною сферою діяльності майже двохсот компаній у нашій країні. У число подібних підприємств входить і наш інтернет магазин.

Іспанська плитка – це вже бренд, який свідчить про якість продукції. Іспанська плитка Porcelanosa – це також бренд, відомий багатьом фахівцям в будівельній справі. Стильна і практична, вона вже знайшла своїх шанувальників серед тих, хто займається ремонтом професійно

Porcelanosa Lino


Porcelanosa Lino

Колекції Porcelanosa Eidos, Mix, Multicolor (Ейдос, Мікс, Мультиколор) – керамічна плитка 20х31, 6 см. Ці три серії керамічної плитки об’єднує єдиний задум – імітація мозаїки. Porcelanosa Eidos, Mix і Multicolor – це відмінний і при цьому недорогий матеріал для оформлення стін ванної кімнати “під мозаїку”. Після затірки непрофесіоналові буде важко відрізнити ці колекції плитки від смальтірованной мозаїки. Єдине обмеження облицювальної плитки Eidos, Mix, Multicolor – труднощі застосування на криволінійних стінах. Колекції випускаються в широкій гамі кольорів – від м’яких і світлих до сильно насичених. Крім того, це колекції іспанської фабрики Porcelanosa відрізняються розміром псевдомозаічного елемента.

Детальніше →