Petracer’s

У 1992 році, коли всі в керамічній галузі були зачаровані модою на мінімалізм, італієць Анжело Марчезі – дизайнер компанії Petracer’s придумав і випустив на ринок дві чудові і не мають собі подібних колекції Grand Elegance і Country Life – керамічну плитку в дусі вікторіанської Англії з використанням золота . Колекції моментально знайшли своїх шанувальників, причому, таких виявилося зовсім немало. Нова, тільки що відкрилася фабрика Petracer’s завоювала свою нішу. 
Сьогодні Petracer’s – один з найпопулярніших брендів на світовому ринку елітної керамічної плитки. Стиль, характер, ностальгія. Емоції, які завжди з нами. Мрії, до виконання яких ми прагнемо. Стиль поза часом і простором. Індивідуальність і досконалість. Стримана розкіш і нескромне мінімалізм. Це італійська фабрика Petracer’s. Колекції, розроблені власником компанії, людиною відданим своїй справі і закоханим у життя, унікальні за формою і змістом. Дизайн кожної нової колекції розробляється з тією особливою ретельністю, з якою підходять ювеліри до ограновування коштовних каменів. Процес народження ідеї залежить від натхнення і може займати від одного дня до декількох років.
За власним визнанням великого дизайнера Анжело Марчезі, його надихають три стихії: характер – як гідність мати свою точку зору, прояв рішучості; пристрасть – як імпульс, що штовхає вийти за рамки загальноприйнятого і до болю звичного; ностальгія – пригадування, відчуття, очікування чи передчуття чого -то невідомого, але невловимо знайомого. «Я довго не міг точно сформулювати ідею. Ми навмисно відмовилися від різноманітності форматів: потрібно виключити дробность, підкреслити єдність і безперервність простору. Тільки в такому випадку текучий візерунок стане дійсно нескінченним. Єдиний ритм об’єднує все і всіх у приміщенні, задає загальну тональність, але залишає свободу для імпровізації особистостям …».
Ексклюзивні і чудові колекції керамічної плитки торгової марки Petracer’s дозволяють реалізувати самі розкішні дизайнерські рішення. Бренд Petracer’s відрізняють елегантність і яскравий неповторний стиль.

Petracer’s Unico


Petracer’s Unico

Елітний керамічний граніт Petracer’s колекція Unico – це неперевершений дизайн підлогового керамограніта! Колекція Unico підкреслить вишуканий Ваш смак і зробить інтер’єр вашого будинку більш багатим і індивідуальним!

Детальніше →