Opoczno

АТ Опочно є найбільшим виробником керамічної плитки в Польщі і одним з найбільших в Європі. Ми пропонуємо комплексну гаму керамічної плитки: облицювальну і підлогову плитку, глазурований і неглазуруючий керамограніт, полірований і матовий керамограніт, а також повний вибір керамічного декору. Компанія Opoczno (Польща) виробляє широкий асортимент керамічної плитки, як для житлових, так і громадських, промислових приміщень. Продукція під маркою Opoczno застосовується для оформлення інтер’єру офісів, шкіл, лікарень, магазинів, інших громадських приміщень. Плитка для житлових приміщень відрізняється можливістю її широкого застосування – для ванної кімнати, кухні, холу, залу, тераси та ін Нещодавно компанія почала виробництво промислової кислототривкої плитки підвищеної міцності і плитки з антиковзаючим покриттям.

Opoczno Diuna


Opoczno Diuna

Представляємо Вашій увазі колекцію матовою облицювальної настінної і підлогової плитки “Diuna (Дюна) ” від польської фабрики Opoczno.
Малюнок на декорі керамічної плитки з колекції Diuna помаранчевої польської фабрики Opoczno нагадує нам про пустелю. Силуети пальм і пірамід проглядаються не тільки на малюнку декору, але й на бордюрах колекції.

Детальніше →

OPOCZNO Aleksandria


OPOCZNO Aleksandria

Колекція для підлоги та стін керамічної плитки Олександрія надихнула вишуканими образами давньоєгипетських папірусів. Сучасна глянсова плитка несе в собі чарівність старовини, особливу принадність матеріалу, що проявляється в малюнку базової плитки. Чарівні рослинні візерунки декорів дарують відчуття весни, краси тепла і. Бордюри прикрашені легким металевим блиском, що додає колекції сучасного звучання та відповідає останнім модним тенденціям.
Елегантний і оригінальний стиль колекції Олександрія від Опочно відкриває нові можливості для дизайнерських рішень. Керамічна плитка розміром 300 ? 450 мм і 350 ? 350 мм, представлена в трьох колірних рішеннях: Bez, Крейна, “Графіт”.

Ще одним приємним перевагою плитки Олександрія є збалансоване співвідношення ціна-якість

Детальніше →