Korzilius

Все почалося в 1846 році з печі випалу для приготування глиняних кухлів для мінеральної води і лікерів, до 1912 року розвинулося в сучасну фабрику з виготовлення кухлів. 

1959 рік – початок нової епохи: у першій тунельної печі фабрика випустила керамічну плитку. Потім в 1968 році повністю автоматизували виробництво, в 1985 перейшли до технології конвеєрної печі.

Плитку Korzilius виготовляють за класичною технологією – екструзії глиноземний маси з застосуванням низки новацій, що є ноу-хау фабрики Korzilius. Ці новації дозволяють отримати однорідну пористу структуру виробу, де пори розташовані горизонтально і повідомляються між собою.

Така будова сприяє максимальному видаленню вологи в момент випалення, після чого пори залишаються закритими. Завдяки цій особливості навіть неглазурована плитка практично не вбирає вологу. Це робить можливим її застосування як в умовах з підвищеною температурою на поверхні, так і в умовах негативних температур на відкритому повітрі.

Разом з тим наявність зовнішніх пір на зворотному боці плитки забезпечує хорошу адгезію до звичайних цементним розчинам, що дозволяє обходитися без використання спеціальних клейових складів.

Офіційний сайт:

?

Korzilius Quarzit


Korzilius Quarzit

Детальніше →

Korzilius Natur


Korzilius Natur

На відміну від виробників звичайної керамічної плитки, продукція Korzilius дуже різноманітна. Німецька фабрика пропонує нам весь спектр спеціальної облицювальної кераміки. Крім підлогової і фасадної плитки, Ви також зможете вибрати плитку для басейнів, щаблі й деталі оздоблення сходів, балконів, цоколів, підвіконь. Спеціальна зносостійка плитка Korzilius використовується також для торговельних залів, гаражів, різних виробничих приміщень. Німецькими виробниками застосована спеціальна технологія, яка робить плитку не тільки морозостійкої, але володіє ефектом протиковзання.

Детальніше →