Ceramiche Ricchetti

Італійська фабрика Ceramiche Ricchetti, заснована в 1960 році, займає лідируючі позиції на ринку керамічної продукції. Вона має свої заводи в Італії та Європі, дистриб’юторські компанії в усьому світі. Дослідження в галузі дизайну та стилістики, оптимізація виробничих процесів протягом багатьох років є наріжними каменями стратегії Ricchetti.

Сьогодні лінія продукції Ceramiche Ricchetti включає настінну та підлогову керамічну плитку, керамічний граніт різних відтінків і текстур. Створений з використанням передових технологій, керамограніт Ricchetti, володіє високими технічними характеристиками. Стійкість до зовнішніх впливів, довговічність і підвищена міцність дозволяє використовувати його в самих жорстких умовах.

Офіційний сайт виробника:

Ceramiche Ricchetti Jazz


Ceramiche Ricchetti Jazz

Блискучий і сучасний дизайн колекції керамічної плитки Jazz представляє новий концепт плитки, який перетворює настінну плитку в барвистий аксесуар інтер’єру. Настінна плитка Jazz, виконана в розмірах 20×20, імітуючи мозаїку, підкреслює візерунки декоративних елементів, роблячи їх більш яскравими і насиченими.

Детальніше →

Ceramiche Ricchetti


Ceramiche Ricchetti

Нова колекція Ashanti від італійської фабрики CERAMICHE RICCETTI

Детальніше →