Керамічна плитка

Плитка на сьогоднішній день залишається лідируючим матеріалом для покриття поверхонь, розрахованих на довгу і якісну службу. Не дивлячись на постійний розвиток технологій і появи все нових і нових матеріалів, кераміка залишається добрим знаком якості й довговічності вашого ремонту.

Керамічна плитка є невід’ємним атрибутом інтер’єру. Прийшовши до нас, ви зможете підібрати серед більшої кількості товарів саме те, що потрібно вам. У нашому асортименті є: настінна керамічна плитка, плитка для підлоги, сантехніка, санфаянс, меблі для ванних кімнат, змішувачі.

Кращі дизайнери світу подбали про те, що б ви, наші клієнти, змогли відчувати себе особливими. Італійська плитка, яку можна знайти у нас, зарекомендувала себе як якісний продукт і красиве дизайнерське рішення.

Керамічна плитка – це відмінне рішення питань ремонту та дизайну будь-якого приміщення. аші кваліфіковані співробітники і допоможуть визначитися з вибором.Ми пропонуємо широкий вибір керамічної плитки на будь-який смак.

Керамічна плитка не тільки синонім слова «вид покриття». Це – настрій, самопочуття і атмосфера, що оточує світ в якому ви живете. Ми заощадимо ваші кошти і час на переліт до Європи. Вам достатньо приїхати до нас. Всі хіти і останні новинки, представлені на виставці в Італії показані в нашому салоні.

Психологи довели що однією зі складових гарного самопочуття, високої працездатності, позитивного настрою є інтер’єр приміщення в якому знаходиться людина. Таким чином інтер’єр ставати одним з факторів який впливає на життєдіяльність людини.

Одним з найпростіших і доступних інструментів створення інтер’єру є керамічна плитка: завдяки дизайнерам вона може набирати різного кольору, структури і форми, завдяки технологам вона є екологічно чистим матеріалом для створення інтер’єру.
Так керамічна плитка поєднує у собі найбільш важливих критеріїв при виборі матеріалу для ремонту або будівництва.

По-перше вона може бути використана в будь-якому приміщенні, як то у ванній, на кухні, в передпокої, все залежить від широти вашої фантазії. По-друге завдяки роботі дизайнерів і технологів керамічна плитка володіє широким вибором колірної гами, різноманітною формою і фактурою.

По-третє вона володіє високою міцністю і довговічністю, що дозволить Вам забути про ремонт мінімум року на 2 а то й більше. По-четверте вона не потребує особливого догляду і не боїться ні холоду ні спеки, зберігаючи свій первісний вигляд ще багато часу.

І нарешті плитка є доступним матеріалом, який представлений у всій категоріях, тут можна побачити як преміум клас так і товари середнього класу, що дозволить підібрати матеріал відповідний Вашим фінансовим можливостям. Таким чином плитка стала унікальним матеріалом для оздоблювальних робіт і склала конкуренцію підлогових покриттів і фарб.