Інформація

Інформаційний розділ ZKT

Дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати

П’ять кроків по переоформленню ванни.
Оновлення ванни може здатися жахливої завданням, ось п’ять кроків для успішного досягнення мети.
1) Виберіть стиль.
2) Продумайте планування.
3) Виберіть обробку.
4) Підберіть обладнання для ванни.
5) Найміть підрядника.
1) Визначтеся з улюбленим стилем. Щоб зрозуміти, що вам щось подобається, потрібно спочатку це побачити, тому пошукайте в Інтернеті сайти присвячені дизайну, чим більше ви побачите, тим більший вибір, уявіть собі кожний варіант, як би це виглядало у вашій ванні. Щось вам безумовно не сподобається, щось сподобається більше, але головне виділити для себе те, що вам сподобалося в кожній картинці, це може бути якийсь предмет, планування кімнати, колір обробки, або, нарешті, оригінальна дизайнерська ідея.
Збережіть всі фотографії, які знайдете. Існує безліч різних стилів дизайну приміщень, якщо вам подобається якийсь певний стиль, то просто постарайтеся скопіювати його, як приклад, ми розглянемо декілька стилів.

Ванна в стилі модерн
Модерн властиво велика кількість хрому і скла, так що вибирайте відповідні шафки і аксесуари.
Натуральний кахель на підлозі і стінах додасть кімнаті більше порядку і гармонії. Прагніть уникати округлих форм, прямокутник і квадрат – ось модерну фігури. Також підійде сильний контраст в колірній гамі, наприклад темне дерево і кремовий кахель. Обмежте колірну гамму і кількість різних матеріалів обробки, деякі дизайнери, наприклад, використовують плоский однотонний кахель. Зосередьтеся на простоті, мінімалізм, це дуже зручно і стильно. Не забувайте про правильне освітлення.
Без чого не обійтися:
• Різні шафки
• Вбудована ванна
• Окрема душова кабіна
Провінційний стиль
Комфортний і зручний, основний матеріал обробки дерево, дерев’яні панелі на стінах можуть бути пофарбовані фактурної фарбою з ефектом потрісканої поверхні. Раковина повинна бути на підставці, і не забудьте про ванну для ніг.
Без чого не обійтися:
• раковина на підставці (закритий злив)
• ванночка для ніг
• пофарбовані дерев’яні панелі
Спа
Холодні тони і гладкість в обробці, переважно використовується: вапняк, мармур, скло, хром або сталь. Використовуються водні кольори: відтінки блакитного і зеленого. Без чого не обійтися:
• вапняк
• “дощова установка” (жорстко закріплений душ)
• міні-басейн

Планування

Пограйте з наявним простором і необхідними предметами інтер’єру. Найкраще це робити на міліметрівці або в програмах САПР, наприклад AUTOCAD. Перш ніж остаточно стверджувати планування, покажіть її вашому підрядчику або сантехніку.

Три основи ванної: раковина з туалетним столиком, унітаз, сама ванна і якщо є окрема душова кабіна. До кожної з цих складових повинна бути підведена вода і злив. Найпростіший і дешевий варіант, підведення всіх труб по одній стіні, також можливо розташування «П» подібної форми (за трьома стінах) і квадрат (по чотирьох стінах). Ванна кімната часто не велика за розмірами, тому, щоб візуально збільшити простір прагнете використовувати світлі тони обробки, рясне освітлення, також допоможуть дзеркала.

Обробка

Насправді існує не так вже й багато варіантів обробки для ванни, ось основні: для стін: фарба, кахель, камінь, дерево і шпалери. Для підлоги: кахель, камінь, дерево, лінолеум і вінілове покриття. Туалетний столик: кахель, камінь, пластик. Ще один варіант туалетного столика, це поєднання його з раковиною, цільна дюралева раковина. Ще один спосіб додати вашій ванній кімнаті комфорту, це встановити підлогу з підігрівом.

Вибір сантехніки, обладнання

Слід враховувати безліч чинників при виборі сантехніки, але все ж таки основними залишаються, якість, дизайн ціна і. Хоча все частіше доводиться враховувати і витрату води.
Єдина порада, яку можна дати по вибору, ретельніше знайомтеся з описами, фотографіями і. т.д.

Підрядник

Якщо ви все ж вирішили найняти когось, спробуйте з’ясувати яка репутація у вашого підрядчика, і обов’язково вимагайте від нього складання чіткого кошторису і жорстких дат початку і завершення робіт.

Душова кабіна
Душова кабіна в сучасних квартирних умовах є необхідним атрибутом ванної кімнати.
Душова кабіна – це захищене обладнане місце для прийняття душу. Розрізняють відкриті душові кабіни і душові кабіни закриті. Відкриті душові кабіни обгороджують зону душу частково – внутрішня стінка викладена плиткою, закриті душові кабіни – обгороджують зону душу по периметру і мають дах зверху.
Душова кабіна може стояти безпосередньо на підлозі – такий варіант широко поширений в різних країнах Світу, в Україні застосовується рідко. Такі душові кабіни не мають піддону, а вода ллється прямо на підлогу із зливом в каналізацію. Душові кабіни з піддоном вважаються надійнішими. Якісний піддон повинен витримувати чималу вагу і не прогинатися, мати профіль з антиковзанням. В будову піддону повинне чітко вписуватися відведення води. Формою і розмірами піддон повинен бути і компактним і містким, щоб усередині душової кабіни не було тісне. Акрилові піддони теплі і приємні на дотик. Акрил є з’єднанням двох пластмас: твердою і м’якою – за рахунок цього виходить одночасно жорсткий і гнучкий виріб. Акрилові піддони посилюють алюмінієвим каркасом і листком ДВП вплав в дно піддону, за рахунок цього не відбувається прогинань і тріщин.
Скляні двері – якісний і довговічний товар, невід’ємний атрибут душових кабін. Вони зроблені із спеціального безпечного загартованого випаленням скла, не залишаючи слідів, тому скляні шторки легко миються і не тьмяніють з часом. Скло буває прозорим, матовим і кольоровим.
В даний час з’явилися багатофункціональні душові кабіни, в яких можна не просто прийняти душ, але і зробити це з максимальним задоволенням і користю для здоров’я. Так само можна приймати душ під музику або Ваш улюблений компакт-диск (в цьому випадку кабіна оснащена стереосистемою).
Так само існує велике різноманіття душових кутів.
Душ з гідромасажем (душові кути) – це ефективно для підняття тонусу, стимуляції обмінних процесів, в організмі, та й просто для відпочинку і зняття втоми в кінці робочого дня. Масаж в душових кабінах здійснюється за допомогою направлених струменів води, що під тиском подається з форсунок.
Велика розмаїтість видів і функцій душових кабін, душових кутів і гідромасажних стійок, дозволяє ВАМ вибрати саме ту модель, яка буде комфортна і зручна для ВАС, враховуючи особливості, звички і ритм життя, ВАС і ВАШОГО організму. І тоді душ перетвориться для ВАС не просто в ранкові або вечірні процедури, але ще й у розслабляючий відпочинок або масаж, який бадьорить, одним словом в оздоровлюючу задоволення.
Приймаючи прохолодний душ з ранку, Ви можете підбадьоритися і прокинутися, теплий душ увечері готує до спокійного сну без безсоння з можливими приємними сновидіннями, лазня укріплює ВАШЕ здоров’я, вчасно відвідана лазня допоможе ВАМ уникнути простуди.
Все це Ви можете отримати, не виходячи з дому:
Душовий куточок
Душовий куточок – гідна альтернатива душовій кабіні. Душові Куточки. Душ з гідромасажем. Отже, Ви твердо вирішили позбутися від непотрібної і обридлої ванни і встановити душовий куточок. Але не поспішайте до магазину. Просте місце для душу можна обладнати і самостійно. Для цього потрібно вибрати у ванній вільний кут для душової кабіни, зробити надійну гідроізоляцію підлоги і двох стін, обкласти підлогу плиткою, зробити борт і відведення для води і підвісити змішувач. Як шторку можна використовувати звичайний поліетилен, протягнувши його від однієї стіни до іншої. І все – користуйтеся на здоров’я. Якщо хочете, можна піти і далі – побудувати душовий куточок не в кутку, а біля однієї стіни. Тоді потрібно прибудувати ще одну або дві стінки з будь-якого стінного матеріалу (гіпсокартону або цегли).
Але, по-перше, навряд чи такий душовою куточок буде виглядати естетично. По-друге, відведення води у ванних кімнатах вітчизняного типу відбувається не так, як у Європі: у підлозі немає зливного трапа, і всі труби розташовуються над підлогою, а не всередині нього. Це значно ускладнить Вашу і без того трудомістку роботу по монтажу душового куточка.
Отже, якщо у Вас золоті руки, солідний досвід і велике бажання потрудитися, то сміливо приступайте до розміщення душового куточка. А щоб отримати більш естетичний результат, можна придбати душову стінку – без борту або з перекладиною для шторки і бортом, який грає роль піддону. Якщо Ви зробили душ в стінній ніші, то її можна відокремити від приміщення за допомогою розсувних або таких що відкриваються дверей.